Strategie pro Desítku: Tour de Skalka

Informační kontejner

V termínu od 10. května až 17. června se potkáme u informačního kontejneru, kde se dozvíte informace o plánovaných projektech na Skalce a okolí. Kontejner bude otevřen vždy v pondělí až čtvrtek, ve 13 – 18 hodin.

Informační stezka

Od 9. května do 31. srpna si budete moct projít také naučnou stezku, vyplnit kvíz a zasoutěžit si o ceny. Připravujeme pro vás zajímavý program, budete se moci zapojit do plánování nové Skalky a potkat své sousedy. 

Informační stezka vznikla ve spolupráci s Magistrátem hl. m. Prahy, Institutem plánování a rozvoje hl. m. Prahy, Dopravním podnikem hl. m. Prahy a Správou železnic. Do tvorby panelů byli také zapojeni samotní projektanti staveb.

Informační stezka z pohodlí domova

Určitě je lepší vyrazit ven a projít nebo projet trasu informační stezky přímo v terénu. Tu možnost ale nemusí mít každý. Prohlédnout panely si tak můžete i z pohodlí vašeho domova.

Soutěžte s námi o zajímavé ceny

Projděte si informační stezku a zapojte se do kvízu. Můžete se těšit na zajímavé ceny. Vyplněný kvíz můžete odevzdat v informačním kontejneru vždy od pondělí do čtvrtka mezi 13 a 18 hodinou.

Fotoreportáž

Komentovaná vycházka s UNIT architekti a práce nad mapou

26. 5. 2021

Komentovaná vycházka po informačních panelech se starostkou městské části, Renatou Chmelovou, a experty z Dopravního podniku, Správy železnic, Magistrátu hl. města Prahy a společnosti SATRA s.r.o.

8. 6. 2021