Otázky štítky: Urbanisticko architektonická soutěž

1.6.3 Uplatňuje městská část důsledně zásadu, že vítěz architektonické soutěže vykonává autorský dozor až do dokončení stavby?

MČ Praha 10 vypisuje na projekty veřejných prostor a staveb vyzvaná poptávková řízení. Otázka architektonických soutěží je popsána v bodě 1.6.1 – „NOVÝ EDEN – DŮM PRAHY 10“. Zásadu, že zpracovatel projektové dokumentace vykonává pro MČ Praha 10 autorský dozor, uplatňuje městská část v maximální možné míře. Aktivní účast zástupce zpracovatele projektové dokumentace během realizace …

1.6.3 Uplatňuje městská část důsledně zásadu, že vítěz architektonické soutěže vykonává autorský dozor až do dokončení stavby? Číst více »

1.6.1 Vyhlašuje městská část na projekty důležitých veřejných prostorů a staveb urbanistické nebo architektonické soutěže ve spolupráci s ČKA?

MČ Praha 10 vypisuje na projekty veřejných prostranství a staveb vyzvaná poptávková řízení (plně v režii a kompetenci Odboru majetkoprávního ÚMČ Praha 10, za odborně-technické podpory Kanceláře hlavního architekta). Úskalím výše uvedeného je skutečnost, že ve většině případů je jediným kritériem hodnocení řízení nabídková cena. Uspořádání architektonické soutěže ve spolupráci s ČKA bylo uvažováno k …

1.6.1 Vyhlašuje městská část na projekty důležitých veřejných prostorů a staveb urbanistické nebo architektonické soutěže ve spolupráci s ČKA? Číst více »