Anketa: Desítkou na kole nebo koloběžce

(29. 3. 2021) Připravili jsme pro vás anketu na téma bezmotorové dopravy. Desítka je členitá a má mnoho krásných míst, kam se dostanete pohodlněji na kole, koloběžce nebo jiném bezmotorovém prostředku. Možná Desítkou pouze projíždíte a všímáte si, kde byste její cestní síť vylepšili nebo kde se při průjezdu necítíte zrovna nejbezpečněji. Sdělte nám, jaké dopravní bezmotorové prostředky využíváte, pro jaké cesty, jestli narážíte na nějaké překážky (např. chybějící cyklostrasy a její návaznosti, nedostatek cyklostojanů, špatná průjezdnost).

V rámci budování dostupného města krátkých vzdáleností se postupně věnujeme tématům, která mají pro významnou část obyvatel Prahy 10 nezastupitelnou roli. Tento dotazník vznikl na četné apely veřejnosti k možnému zkvalitnění cyklistické infrastruktury naší městské části”, říká Milan Maršálek (VLASTA), předseda Výboru pro životní prostředí a infrastrukturu ZMČ P10.

Výsledky dotazníku budou sloužit jako podklad pro správce komunikací, aktualizaci Cyklogenerelu MČ Praha 10 a přípravu osvětových kampaní městské části Praha 10. 

Děkujeme, že se s námi podílíte na rozvoji bezmotorové infrastruktury v naší městské části.

Anketa je anonymní a zabere vám okolo 10 minut.

Anketu můžete vyplnit do 30. dubna 2021.